"Zároveň se snažím nastavit balanc v tom, co dělám, abych se mohla co nejvíc věnovat naší malé dceři. Myslím, že moderování se s mateřstvím může skvěle doplňovat, protože časová náročnost je tam o něco menší než u klasických povolání, kde člověk tráví i více než osm hodin denně. I z toho důvodu jsem tuto možnost ráda přijala, " dodala. V případě Gábiny neplatí, že se vstupem na obrazovku přijde výměna tepláků za vysoké podpatky. "Já si ty tepláky zatím ani moc neužila, protože můj pracovní program je a byl i kvůli letošní zimní olympiádě už několik měsíců celkem pestrý. Takže ačkoli si ráda zopakuji chůzi v lodičkách, zároveň se těším i na každý den, kdy si můžu dopřát pohodlí tepláků a domova, " doplnila Gabriela Soukalová.

Gábina Soukalová: Měsíc před porodem stále v zápřahu, padla i slova o svatbě

V prosinci vyhrála svůj první závod SP, sprint v Pokljuce, v únoru byla členkou bronzové štafety na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě a ve finále SP v ruském Chanty-Mansijsku vyhrála všechny tři závody. Obrovský vzestup přišel o rok později, kdy už jako svěřenkyně trenéra Ondřeje Rybáře získala dvě stříbrné medaile na ZOH v Soči - v závodě s hromadným startem a ve smíšené štafetě. Z mistrovství světa 2015 má zlatou medaili ze závodu smíšených štafet a stříbro z vytrvalostního závodu. O rok později ovládla celkové hodnocení Světového poháru a získala také malé křišťálové glóby za sprint, stíhací závod a závod s hromadným startem. První individuální zlatou medaili ze šampionátu získala v roce 2017 na MS v rakouském Hochfilzenu, kde vyhrála sprint. Z mistrovství si odvezla kompletní medailovou sadu: bronz získala ve stíhačce a stříbro ve vytrvalostním závodě. Za rok 2017 vyhrála anketu Sportovec roku. ZOH 2018 v Pchjongčchangu měly být vyvrcholením její úspěšné kariéry. Vzhledem ke zdravotním komplikacím se rozhodla tuto sezonu vynechat.

7. Matku Soukalové třetí triumf překvapil: Smekám před ní! - Aktuálně.cz
  8. Gábina Soukalová ukázala svého staršího bratra a byl z toho poprask. Je to kněz! - Prima Ženy
  9. Gabriela Soukalová o těžkém období: Po rozvodu pláče kvůli… | Kafe.cz
  10. Vodováha s digitálním úhloměrem, 305m
malé umyvadlo na wc

Jan Černý. "Je pak potřeba, aby se otec dítěte dostavil s matkou na matriku a v souhlasném prohlášení potvrdil, že je dítě skutečně jeho. " VIDEO: Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?! Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?! A přesně to podle důvěryhodných zdrojů musela nastávající maminka ještě před porodem se svým Milošem podstoupit a jeho otcovství i »papírově« pojistit. Izabelka navíc – jak už bylo zmíněno – způsobně počkala až do termínu a na svět vykoukla nějakých 345 dnů ode dne, kdy se Gábina úředně rozvedla. Vysoudí pro dceru ztracené miliony? Starosti s Koukalem pro Gábinu ani tak ještě neskončily. Bude se s ním třeba soudit o krásnou a bezstarostnou budoucnost své dcerky. Už dřív si totiž postěžovala, že ji Koukal během jejich čtyřletého manželství nejen bezostyšně podváděl s jinými, ale také připravil o desítky milionů, jež díky biatlonu, renomé a své vždy usměvavé tváři vydělala!

Matka Soukalové nemohla koukat závod s hromadným startem v televizi, protože byla se svými svěřenci na závodech v Polsku. "Aspoň jsme to sledovali na internetu přes mobil. Bylo to dost napínavé, hlavně střelba, ale skvělé. Nečekala jsem, že dokáže vyhrát i potřetí, " řekla bývalá reprezentantka, jež pod dívčím jménem Svobodová získala stříbrnou medaili ve štafetě v běhu na lyžích na ZOH v Sarajevu 1984. S dcerou mluvila během finále na Sibiři několikrát prostřednictvím internetu. "Bavíme se o všem možném a snažím se to i odlehčit, aby to nebrala moc vážně, a říkám jí, ať to dělá jako v tréninku a bude to dobrý, " řekla Soukalová starší. Matouš: Ona je neuvěřitelný bojovník Spolu s manželem Karlem dceru společně dlouho trénovali a před touto sezonou se třiadvacetiletá naděje zařadila do skupiny Jindřicha Šikoly. Biatlonistka Soukalová ve finále sezony ukázala, že je nejen skvělou běžkyní, ale má i pevné nervy. Ve stíhačce i v hromadném startu zvládla poslední položky a díky tomu vyhrála.

Dojatá maminka Soukalové: Z MS byla smutná, teď si vážně nevěřila | iSport.cz

elodie details přebalovací taška

■ Fotogalerie Gabriela si přítomnost rodičů užívala. Po vzoru tatínka Karla nasadila úsměv od ucha k uchu. ■ Michaela Feuereislová S tanečníkem Martinem Prágrem zatancovali v 5. kole quickstep. ■ Michaela Feuereislová Manžel Petr Koukal svou lásku podporuje alespoň na generálních zkouškách, kde ji ve 4. kole předpověděl první desítku od poroty. ■ Foto: Instagram G. Koukalové Poslední přenos bojovala jako lvice a zatančila s bolavým a nateklým palcem, kvůli kterému málem neobula taneční střevíčky. ■ Foto: instagram G. Koukalová

"Máme radost, kdo by neměl, " řekla Gabriela Soukalová starší. "Je to hlavně její úspěch, ale samozřejmě i pro nás jako pro rodiče. Myslím, že to je sen, který si splnila. Moc si to přála, a proto to dělala, " uvedla bývalá běžkyně na lyžích a držitelka stříbrné medaile ze štafety na olympiádě v Sarajevu 1984. Dceru trénovala a zasloužila se o její rozvoj. "Byli jsme (s manželem) u toho, když začínala, a stálo to spoustu času, ale to všechny rodiče. Jsme rádi, že to jde. Je to ale vyloženě její zásluha díky přístupu, " řekla Soukalová starší. "Když děláte něco pořádně a daří se, tak to je to nejlepší, co se může stát. " Před sobotním stíhacím závodem si ještě nemyslela, že má její dcera vyhráno. "Věřila jsem, ale je to biatlon a nedá se příliš předvídat. Stačilo se víckrát netrefit a byl by to boj až do konce. Ale jsem teď moc ráda, že to takhle dopadlo a už to má jisté, " řekla. Velké oslavy se u Soukalů konat nebudou. "Moc na to nejsem, " řekla Soukalová starší. "Manžel je po nemoci, tak nemůže vůbec, ale dám si sama asi s vnukem.

Pak je tu ale druhá tvář Gabriely Soukalové, a to ta pravidelně vcházející do obývacích pokojů lidí skrze obrazovky pořadu Showtime, kde si Soukalová vysloužila místo za... Aha? A jsme u toho. Přečetli jste jen část článku. Pokračujte s Akční nabídka první měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně. Členství můžete kdykoliv zrušit a je bez závazků. Již máte předplatné? Přihlaste se a čtěte dál.

Těhotná Gábina Soukalová prozradila své plány: Porod, jméno pro dítě a žádná mateřská?! Zástupy gratulantů Po zveřejnění prvního snímku s Izabelkou se strhla vlna gratulací. "Gábi, moc, moc gratuluji, " napsala kolegyně ze Showtime Iva Kubelková (44). Se srdíčky a přáními se připojila i herečka Veronika Khek Kubařová (34) či moderátorka pořadu Sama doma Lucie Křížková (37). Tahanice o majetek Vedle Miloše září Gábina štěstím a i bez kroužku na ruce se dá žít. Za sebou má kráska jedno nepovedené manželství s badmintonistou Petrem Koukalem (35), s nímž se rozvedla loni v říjnu. Stále ale ještě exmanželé řeší značné majetkové vyrovnání, jehož konec je zatím v nedohlednu. Soukalová v Karlos Show: MMA sleduji díky novému příteli