Cyklokros 29. 12. 2019 Kateřina Nash přišla v Heusden-Zolderu o vedení v SP, Štybar až ve čtvrté desítce Kateřina Nash spadla z prvního místa v průběžném pořadí Světovém poháru cyklokrosařek. České reprezentantce se nepovedl závod v belgickém Heusden-Zolderu, kde obsadila patnáctou příčku. Vyhrála Lucinda Brandová a do čela seriálu se dostala jiná Nizozemka - v cíli druhá Ceylin del Carmen Alvaradová. Zdeněk Štybar dojel v závodu mužů při krátkodobém návratu k cyklokrosu dvaatřicátý. celý článek 10. 2019 Štybar dojel devatenáctý v závodě Superprestige v Zonhovenu Trojnásobný mistr světa Zdeněk Štybar obsadil v druhém závodu při svém krátkodobém návratu k cyklokrosu 19. místo v Superprestige v belgickém Zonhovenu. O minulém víkendu byl člen silniční stáje Deceuninck-Quickstep při debutu v terénu v menší konkurenci v Essenu dvanáctý. 18. 11. 2019 Mathieu Van der Poel vyhrál Světový pohár v Táboře I svůj sedmý cyklokrosový start v Táboře proměnil Nizozemec Mathieu van der Poel ve vítězství.

cyklokros světový polar.sncf
  1. Cyklokros světový polar france
  2. Ještě já se podívám
  3. Nejistá sezona. Jak covid zmrzačil cyklokros v Táboře | We Love Cycling - Česká republika
  4. Mattel Barbie Karavan snů FBR34 | Nejbaby.cz
  5. Počasí horní bečva 14 dní
  6. Bikový svět míří na Vysočinu. Bude to třídenní party pro všechny - Světový pohár - Zpravodajství - MTBS.cz
  7. Kompenzace letu eu
  8. Nejdražší hodinky jaguar 4
  9. Bylinky na alergii po

Pomůže belgická hvězda cyklokrosu pod pět kruhů? Zasněžený světový pohár pod Alpami nadchl - Sport.cz

M. Van Der Poel (Niz. ) 1:03:59, 2. Van Aert (Belg. ) -3, 3. Pidcock (Brit. ) -11, 4. Vanthourenhout -1:07, 5. Hermans (oba Belg. ) -2:09, 6. Van Der Haar (Niz. ) -2:17,... 26. Boroš -5:49, 45. Říman -3 kola, 51. Vaníček, 52. Mayer (všichni ČR) oba -4 kola. Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Vanthourenhout 62, 2. Van Aert 55, 3. Toon Aerts (Belg. ) 41, 4. Van Der Haar 41, 5. Van Der Poel 40, 6. Hermans 40. Ženy: 1. Brandová (Niz. ) 52:47, 2. Honsingerová (USA) -29, 3. Betsemaová -38, 4. Alvaradová (obě Niz. ) -1:21, 5. Vasová (Maď. ) -1:38, 6. Richardsová (Brit. ) -1:45,... 31. Štěpánová -6:15, 50. Vaníčková, 53. Ungermanová obě -2 kola, 55. Švihálková (všechny ČR) -3 kola. Brandová 80, 2. Alvaradová 52, 3. Betsemaová 50, 4. Vasová 43, 5. Kayová (Brit. ) 36, 6. Pieterseová (Niz. ) 35.